Jdi na obsah Jdi na menu

FS Napajedla - TJ Sokol Mladcová 28.4. 2013

FS NAPAJEDLA - TJ SOKOL MLADCOVÁ  28. 4. 2013

3 : 0   ( 1 : 0 )

V dalším mistrovském utkání se naši žáci představili na hřišti FS Napajedla. Mužstvo odjelo k zápasu v oslabené sestavě, kromě chybějících hráčů širšího kádru, chyběl brankář a kapitán mužstva Honza Lebánek, který se zranil na čtvrteční tréninku. Do branky se tak postavil nováček, brankář mladších žáků Kamil Prokůpek.

Zápas začal s malým zpožděním, kdy se mužstva domluvila na náhradním rozhodčím, vzhledem k tomu, že se k zápasu nedostavil rozhodčí delegovaný OFS Zlín.

V 5. minutě se dostali do šance domácí, ale naše obrana stačila šanci odvrátit na roh.

V 8. minutě se do další šance dostali domácí hráči, ale jejich střela skončila vysoko nad brankou.

Další průběh prvního poločasu se odehrával především mezi oběma šestnáctkami, naši žáci vyrovnali hru, a ve 20. minutě museli domácí vykopávat míč z brankové čáry po průniku Martina Böhma.

Když už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, dostali se domácí k míči před naší šestnáctkou a jejich střela skončila v naší brance  -  1 : 0.

Do druhé půle vstoupili naši žáci s podporou větru v zádech a s odhodláním srovnat skóre zápasu.

Ve 46. minutě vystřelil Dominik Peréz zhruba z osmnácti metrů mezi tyče domácí branky, ale domácí brankář přízemní střelu kryl.

V 58. minutě faulovala naše obrana před šestnáckou a domácí nabídnutý trestný kop využili ke vstřelení branky -  2 : 0.

V 61. minutě nepochopitelně fauloval ve vlastním pokutovém území Matěj Hoza a rozhodčí zcela po právu nařídil pokutový kop, který domácí trestuhodně zahodili.

V 63. minutě se ke střele ze střední vzdálenosti dostal Víťa Lebánek, ale domácí brankář bravurně střelu vyrazil.

Závěr zápasu patřil opět domácím, kteří po brejku do naší obrany a přesné střele k tyči navýšil skóre na konečných -  3 : 0.

Sestava: Prokůpek K. - Čekal P., Podhajský J., Holeňák D., Blažek O. - Böhm M.., Hoza M., Perez D., Lebánek V. (c) - Šmatlák J., Francl T.

Na střídání: Kubeša P., Chmelík P., Riedl V.

Rozhodčí: Lebánek Miroslav (Mladcová) - po dohodě oddílů - rozhodčí Valenta, delegovaný OFS Zlín, se nedostavil k zápasu.

Další výsledky 17. kola:

Bratřejov – Spytihněv 3:0 Tomšů 2x, Beněk, Pozlovice – Bylnice 3:0 Bača, Dorňák, Coufalík, Kašava – Újezd 0:2 Martínek, Vaculín, SK Vizovice – Veselá 1:5 Burkart – Trávník 4x, Bartoš, Fryšták – Tečovice 9:0 Staněk 6x, Kovář 2x, Daněk