MU st. žáků TJ Sokol Kašava - TJ Sokol Mladcová 25. 8. 2013

25. 8. 2013

TJ SOKOL KAŠAVA - TJ SOKOL MLADCOVÁ  25. 8. 2013

1 : 3   ( 1 : 1 )

V prvním mistrovském utkání nové sezóny se naši žáci představili na hřišti TJ Sokol Kašava, vítěze minulé sezóny, kde se nám tradičně nedaří.

Domácí od začátku nastoupili v desíti, takže se zdálo, že bychom mohli mít navrch, ale opak byl pravdou.

Od začátku se hrál vyrovnaný, leč oku nepříliš pohledný zápas.

Ve 13. minutě po samostatné akci a střele z dálky poslal hostující tým do vedení Tomáš Francl - 0 : 1.

Po několika nepřesných pokusech ohrozit branku na obou stranách hřiště se hra vyrovnala a ve 23. minutě po zaváhání naší obrany byl stav na ukazateli srovnán -  1 : 1.

Tímto stavem skončil i první poločas.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, jako poločas první.

Změnu na ukazateli přinesla až 50. minuta, kdy vystřelil z hranice šestnáctky Martin Malina a nedal domácímu brankáři vůbec žádnou šanci -  1 : 2.

V 53. minutě vystřelil zpoza šestnáctky Matěj Hoza a orazítkoval pouze břevno domácí branky a následně už míč do brány domácích nedokázal zpět nikdo dopravit.

V 55. minutě rozehrál Matěj Hoza rohový kop před domácí bránu a Martin Böhm netradičním způsobem zvýšil na -  1 : 3.

Tímto stavem skončil celý zápas i přesto, že domácí zhruba od 60. minuty dohrávali pouze v devíti. Kdy po čistém souboji o míč odstoupil jeden z domácích hráčů s podezřením na zlomeninu klíční kosti, tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Střelci branek: Francl T., Malina M., Böhm M.

Sestava: Lebánek J (c) - Blažek O., Francl T., Holeňák D., Chmelík P. - Kubeša P., Mikel J., Hoza M., Böhm M. - Krejčíř M., Malina M.

Na střídání: Šmatlák D., Prokůpek K., Javořík A.

Rozhodčí: Balůšek Lukáš (Zlín)

Další výsledky 1. kola:

Slušovice B – Dolní Lhota 1:2 Řihák – Macík 2x, Bylnice – Bratřejov 3:1 Konečný 2x, Lysák – BarglÚjezd – Tečovice 0:1 Šenkeřík,  Malenovice – SK Vizovice 3:1 Macek O. 2x, Borovec J. – Nehlášeno, Fryšták – Spytihněv 6:0 Drábek 3x, Daněk, Nesrsta, Okonkwo