Jdi na obsah Jdi na menu

MU st. žáků TJ Sokol Mladcová - FC Malenovice 31. 8. 2013

TJ SOKOL MLADCOVÁ - FC MALENOVICE  31. 8. 2013

2 : 2   ( 0 : 1 )

V dalším mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali staronového účastníka okresního přeboru, mužstvo FC Malenovice.

Již na začátku utkání bylo zcela jasné, že to bude utkání náročné, protože se k prvnímu domácímu utkání dostavilo pouze jedenáct hráčů, takže trenéři byli nuceni do utkání postavit i druhého brankáře Kamila Prokůpka, který si v obraně vedl docela dobře.

Na začátku zápasu nachytal soupeř náš střed obrany i brankáře zcela nepřipravené a ujal se vedení - 0 : 1.

Další průběh prvního poločasu se odehrával mezi oběma šestnáctkami bez výraznější šance. Ojedinělou šancí byla pouze střela z dálky Tomáše Francla, která ale skončila nad brankou hostí.

Stavem 0:1skončil i první poločas.

Druhý poločas se z větší části odehrával pouze na polovině hostujícího celku, který ohrožoval Honzu Lebánka v bráně jen z ojedinělých protiútoků.

Ve 42. minutě vystřelil ze střední vzdálenosti po samostatné akci Martin Krejčíř a jeho střelu zastavila až síť v brance soupeře -  1 : 1.

Naše radost ale netrvala dlouho, ve 44. minutě opět zaváhal střed obrany a hosté z ojedinělého protiútoku dokázali strhnout vedení na svou stranu -  1 : 2.

V 47. minutě našel Martin Böhm ve středu hřiště nikým neobsazeného Matěje Hozu a ten z hranice šestnáctky dokázal nepříznivý stav opět srovnat -  2 : 2.

V 50. minutě jsme mohli jít do vedení, ale střelu Matěje Hozy, dokázal hostující brankář vytlačit na roh.

Zbytek zápasu už se jen dohrával bez dalších šancí a skončil spravedlivou dělbou bodů.

Střelci branek: Krejčíř M., Hoza M.

Sestava: Lebánek J (c) - Prokůpek K., Francl T., Krejčíř M., Blažek O. - Mikel J., Kubeša P., Hoza M., Böhm M. - Malina M., Šmatlák D.

Na střídání:

Rozhodčí: Uhlár Ivo (Zlín)

Další výsledky 2. kola: Dolní Lhota – Spytihněv nehráno (hosté se nedostavili k utkání), SK Vizovice – Fryšták 0:2 Holík, Daněk, Tečovice – Kašava 1:3 Jordán – Dočkal 2, Drábek, Bratřejov – Újezd 7:0 Bargl 2, Sluštík 2, Jančík M., Kalenda, Tomaník – Karlík, Milis, Slušovice B – Bylnice 7:1 Křižka 4, Gužík 2, Šubrt – Lysák