Jdi na obsah Jdi na menu

MU starších žáků TJ Sokol Mladcová : SK Březnice 7.4. 2012

5. 4. 2012

TJ SOKOL MLADCOVÁ : SK BŘEZNICE  10:0  (4:0)

V sobotu 7.4. 2012 odpoledne nastoupili naši starší žáci k prvnímu mistrovskému utkání jarní části sezóny.

Vzhledem k výškové a věkové převaze domácích se dal předpokládat jednoznačný průběh zápasu. A začátek zápasu tak i vypadal. V 5. minutě se dostal po rozehrání rohového kopu k míči na hranici velkého vápna Martin Böhm a rozvlnil síť za zády brankáře hostí poprvé - 1:0.

Průběh další desetiminutovky si do své režie vzala naše obrana. V desáté minutě zvyšoval skóre Michal Hruška na - 2:0 a vzápětí Vašek Řičánek na - 3:0.

Tím se ale i přes neustálou převahu náš brankostroj zastavil. Hosté se stačili pouze bránit a na naší polovinu se dostávali jen sporadicky.

V 25. minutě se k míči dostal kapitán domácích Michal Hruška a nekompromisně uklidil míč do brány hostí - 4:0.

Tímto stavem skóre skončil i první poločas, který byl k hostům ještě hodně milosrdný.

Domácí do druhého poločasu vstoupili pod dojmem jasné výhry velmi vlažně, takže skóre se měnilo až v 45 minutě, kdy zkompletoval svůj hattrick Michal Hruška - 5:0.

V 52. minutě o sobě dali konečně vědět i naši nejlepší podzimní střelci, jmenovitě Honza Zívalík, který prostřelil brankáře hostí - 6:0.

V poslední patnáctiminutovce dostala příležitost i naše lavička náhradníků, ale na naši další hru to nemělo žádný vliv.

V 61. minutě zvyšoval skóre Honza Vyoral - 7:0.

V 63. minutě se dostal k míči Víťa Lebánek  a zvýšil stav utkání na - 8:0.

V 65. minutě se po zaváhání brankáře hostí dostal k míči Martin Böhm a s přehledem poslal míč do odkryté brány hostí - 9:0.

V 67. minutě svou druhou přesnou střelou v zápase uzavřel skóre utkání Honza Vyoral - 10:0.

I přes vysokou výhru zůstaňte kluci nohama na zemi, těžší soupeři nás teprve čekají.

Střelci branek: Hruška 3, Böhm 2, Vyoral 2, Lebánek V., Řičánek, Zívalík

Sestava: Lebánek J. - Čekal P., Hruška M. (c), Francl T., Řičánek V. - Lebánek V., Sedláček P., Hoza M., Böhm M. - Zívalík J., Vlček O.

Na střídání: Šmatlák J., Pelčák J., Vyoral J.

Rozhodčí: Hruška Lukáš (Zlín)

Ostatní výsledky 13. kola:

Kašava - Štípa 10:0, Luhačovice - Újezd 4:1, Malenovice - SK Vizovice 0:10, Bratřejov - Spytihněv 3:3, Veselá - Tečovice 3:1