Jdi na obsah Jdi na menu

MU starších žáků TJ Sokol Mladcová - SK Újezd 25. 8. 2012

23. 8. 2012

 

MU starších žáků TJ Sokol Mladcová - SK Újezd 25. 8. 2012

 

1 : 6   ( 0 : 2 )

 

Dne 25. srpna nastoupili naši žáci ke svému prvnímu zápasu nové sezóny 2012/2013 na svém hřišti v omlazené sestavě, (polovina loňské sestavy přešla díky svému věku do dorostu), kdy hostili mužstvo SK Újezd. 

Začátek zápasu ještě nevypadal na to, že bude zápas v jednoznačné režii hostů, kteří měli výraznou výškovou a věkovou převahu.

Ve 3. minutě se do šance dostali domácí, ale slabé zakončení, kdy míč poskakoval po brankové čáře , stačil zachytit brankář hostí. To bylo, ale na dlouho poslední ohrožení branky hostí.....

Od 5. minuty převzali otěže zápasu hráči Újezda.

A v 6. minutě z nenápadné akce otevřeli skóre zápasu -  0 : 1.

V 10. minutě se po zaváhání naší obrany dostal do sólového úniku útočník hostí, ale Honza Lebánek nepovolil změnu skóre.

Co se nepovedlo hostům v 10.minutě, to už ve 12.minutě dokázali hráči hostí zúročit v další branku -  0 : 2.

V 19. minutě jsme po dlouhé době ohrozili bránu hostí i my. Nová posila žáků Dominik Peréz vyslala dobrou ránu ze střední vzdálenosti, ale gólman hostí stačil střelu vytlačit nad bránu.

V dalším průběhu až do samotného závěru poločasu se odehrávala hra především mezi oběma šestnáctkami, bez dalších výrazných šancí.

V  průběhu druhého poločasu získávali fyzicky vyspělejší hosté čím dál větší převahu, kterou dokázali v rozmezí 45. až 60. minuty zúročit až na brankový rozdíl -  0 : 5.

Ve 55. minutě jsme nepříznivý výsledek dokázali zkorigovat naší první brankou sezony, kdy Martin Böhm nakopl míč od půlící čáry směrem k brance hostí, Jirka Šmatlák dokázal vyhrát souboj z hostující obranou a Pavel Chmelík míč uklidil do odkryté branky hostí -  1 : 5.

Poslední slovo v zápase měli ovšem opět hosté, kteří brankou v 68. minutě uzavřeli skóre zápasu.

První zápas sezóny ukázal, že trenéři budou mít hodně práce nejen ze začleněním nových hráčů do mužstva, kteří přišli ze starší přípravky.  Ale i my příznivci se budeme muset obrnit trpělivostí než naší žáci začnou předvádět výkony, které se alespoň výsledkově budou podobat těm z minulé sezóny. Protože přece  jen odešla polovina mužstva do vyšší věkové kategorie a s nimi jistota v obraně a spousta branek v útoku.....


Střelci branek: Chmelík P.

Sestava: Lebánek J. - Čekal P. (c), Francl T., Holeňák D., Egner O. - Böhm M., Peréz D., Hoza M., Chmelík P. - Krejčíř M., Šmatlák J.

Na střídání: Kubeša P., Šmatlák D., Blažek O., Prokůpek K., Javořík A.

Rozhodčí: Hruška Ivan (Otrokovice)

 

Další výsledky 1. kola:

Veselá – Spytihněv 6:0Tečovice – Bylnice 6:3Fryšták – Bratřejov odloženoNapajedla – Pozlovice 2:1SK Vizovice – Kašava 0:15

img_1856.jpg

img_1854.jpg

img_1831.jpg

img_1853.jpg


 

img_1837.jpg