Jdi na obsah Jdi na menu

MU starších žáků TJ Sokol Mladcová - TJ Kašava 13.10. 2012

0 : 2  ( 0 : 1 )

V 8. kole naši žáci hostili zatím neporažený tým TJ Kašava, kterému jsme měli co vracet z jarní části loňského ročníku.

Bohužel již od začátku bylo jasné kdo by měl být na hřišti pánem. K našim sádrám ( Hoza, Čekal ) se přidali další marodi ( Lebánek V., Peréz D. ), a tak hned od začátku museli v základní sestavě naskočil mladší žáci ( Mikel J, Böhm M. ), kteří měli v nohách dopolední zápas v Kostelci.

Celý první poločas probíhal překvapivě ve vyrovnaném poměru sil na hřišti. Kluci se nedali a bojovali ze všech sil. Jediné dvě šance hostí stačil zlikvidovat dobře chytající Honza Lebánek v brance.

Když už se schylovalo k odchodu do šaten za vyrovnaného stavu 0 : 0, naše obrana zaváhala a spíše centrovaný než střílený míč skončil na zadní tyči naší branky  - 0 : 1

Ve 40. minutě, hosté zvýšili na - 0 : 2 , když dokázali zakončit povedený útok do naší rozhozené obrany.

Od té doby až do konce zápasu se hra přelévala od jednoho velkého vápna k druhému bez vyloženější šance.

Kluci za bojovnost zaslouží pochvalu a snad v dalších zápasech už bude veseleji, pokud k tomu přistoupí jako v obou posledních domácích zápasech.

Střelci branek:

Sestava: Lebánek J.(c) - Egner O., Podhajský P., Holeňák D., Blažek O. - Mikel J., Krejčíř M., Francl T., Chmelík P. - Böhm M., Šmatlák J.

Na střídání: Kubeša P., Šmatlák D.

Rozhodčí: Novák Jakub (Otrokovice)

Zbývající zápasy 8. kola:

Spytihněv – Bylnice 3:0 Lipenský 2x, StanislavÚjezd – Bratřejov 7:0 Mikulka 3x, Martínek 2x, Vaculín, Dobiáš, Veselá – Pozlovice 3:1 Bartoš, Trávník, vlastní – ŠustekTečovice – SK Vizovice 1:6 Šenkeřík – Hába3x, GeržičákDivílek, vlastní, Fryšták – Napajedla 1:4 Staněk – Hronek 2x, Holomek, Mikšaník