Jdi na obsah Jdi na menu

MU starších žáků TJ Sokol Mladcová - TJ Sokol Bratřejov 28.4. 2012

TJ SOKOL MLADCOVÁ - TJ SOKOL BRATŘEJOV      28.4. 2012

8 : 1    ( 4 : 0 )

V sobotu 28.4. 2012 odpoledne nastoupili naši starší žáci k dalšímu mistrovskému utkání jarní části sezóny na domacím hřišti.

Mužstvo bylo oslabeno o dva hráče základní sestavy Michala Hrušku a Honzu Zívalíka.  Přesto hned od začátku naši borci vzali hru do své režie a první branka na sebe nedala dlouho čekat. Ve 3. minutě se po individuální akci dostal před brankáře hostí Víťa Lebánek a rozvlnil síť za zády brankáře hostí poprvé - 1:0.

Další průběh pokračoval tlakem domácích, ale bez efektivního zakončení. Ojedinělé výpady hostí řešila s přehledem naše obrana.

Ve 20. minutě chytře uvolnil Matěj Hoza Víta Lebánka a ten se dnes v zakončení nemýlil - 2:0.

Ve 23. minutě dnes neúnavný Víťa Lebánka přesně odcentroval míč před bránu hostí a Petr Sedláček měl již snadnou práci - 3:0.

Ve 30. minutě  se k zakončení  dostali i hosté, ale Honza Lebánek vytěsnil střelu mimo bránu.

Ve 32. minutě se k míči dostal Petr Sedláček a nekompromisní ranou k tyči nedal brankáři hostí šanci - 4:0.

Tímto stavem skóre skončil i první poločas.

Domácí do druhého poločasu vstoupili pod dojmem jasného průběhu prvního poločasu velmi vlažně, takže skóre se měnilo až v 47. minutě, kdy zkompletoval svůj hattrick Víťa Lebánek - 5:0.

V 50. minutě zaváhala naše obrana a hosté snížili na - 5:1.

V 59. minutě zvyšoval skóre Martin Krejčíř - 6:1.

V 61. minutě se dostal k míči kapitán mužstva Vašek Řičánek a stav utkání se opět měnil - 7:1.

V 69. minutě zkompletoval další hattrick domácího mužstva Petr Sedláček a tím uzavřel skóre dnešního utkání - 8:1.

Střelci branek: Lebánek V. 3x, Sedláček P. 3x, Krejčíř M., Řičánek V.

Sestava: Lebánek J. - Čekal P., Řičánek V. (c), Francl T., Pelčák J. - Lebánek V., Krejčíř M., Hoza M., Böhm M. - Sedláček P., Vlček O.

Na střídání: Šmatlák J., Vyoral J., Egner O.

Rozhodčí: Uhlár Ivo (Zlín)

Ostatní výsledky kola:

Štípa – Veselá 1:12, Březnice – Malenovice 2:1, Tečovice – Luhačovice 4:1, Spytihněv – Kašava 1:2, SK Vizovice – Újezd 5:1