Jdi na obsah Jdi na menu

MU starších žáků TJ Sokol Veselá - TJ Sokol Mladcová 21.4. 2012

TJ SOKOL VESELÁ - TJ SOKOL MLADCOVÁ 21.4. 2012

1 : 0   ( 0 : 0 )

V rámci třetího jarního kola zavítali naši starší žáci na hřiště vedoucího týmu okresního přeboru - týmu Veselé. Kdo si po minulém kole myslel, že tento zápas bude pro naše žáky procházkou růžovou zahradou šeredně se zmýlil.

Domácí hráči od začátku naše borce téměř k ničemu nepustili a naši kluci ohrozili bránu domácích poprvé až v 25. minutě. Od té chvíle se začala hra vyrovnávat a následně ve druhém poločase jsme měli ze hry více my, ovšem bez brankového zakončení. Když to již vypadalo na spravedlivou dělbu bodů mezi oběma celky, zaváhala naše obrana a domácí dvě minuty před koncem rozhodli o svém vítězství.

Co bylo v tomto zápase k velkému zamyšlení,  je provádění autových vhazování z naší strany. Co někteří naši borci předváděli, nebudeme jmenovat, dotyční vědí o kom je řeč, za to by se styděli i kluci ve starší přípravce. Zato na tréninku je u všeho plná pusa řečí a ve finále (v zápase) skutek, utek.

Sestava: Lebánek J. - Čekal P., Hruška M. (c), Francl T., Řičánek V. - Lebánek V., Sedláček P., Hoza M., Böhm M. - Zívalík J., Vlček O.

Na střídání: Šmatlák J., Pelčák J., Vyoral J., Krejčíř M., Chmelík P.

Rozhodčí: Střelec Radoslav (Zlín)

Ostatní výsledky kola:

Újezd – Štípa 6:2, Kašava – SK Vizovice 1:1, Luhačovice – Spytihněv 6:0, Malenovice – Tečovice 0:2, Bratřejov – Březnice 4:3