Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravný zápas TJ Sokol Mladcová-TJ Fryšták 1.4. 2012

1. 4. 2012

TJ SOKOL MLADCOVÁ - TJ FRYŠTÁK 1:3 (1:2)

V neděli dopoledne, v pravém aprílovém počasí sehráli žáci generálku na první střetnutí jarní části sezóny. Trenéři vybrali k utkání soupeře hrajícího vyšší soutěž (krajská soutěž st. žáků), který již měl nějaký přípravný zápas venku za sebou a na rozdíl od našich borců o sobě na hřišti věděl víc. Naši kluci, ale bojovali za všech sil, nicméně se potvrdilo staré fotbalové pravidlo "Nedáš, dostaneš" a to hned několikrát.  Ve 20´ minutě uháněl na branku soupeře Ondra Vlček, ale branka pro jeho zakončení byla malá. V zápětí hosté rozehrávali rohový kop a po zaváhání Honzy Lebánka dotlačili hostující hráči míč do brány 0:1.

Za nedlouho po obdržené brance, chybovala naše obrana a hosté zvyšovali na 0:2.

Naši kluci ovšem nesložili zbraně a bojovali dál, odměnou jim byla branka Petra Sedláčka po rohovém kopu Honzy Zívalíka 1:2.

Ve druhém poločase se kromě chladného počasí přidalo ještě sněžení, které některým naším borcům dělalo problémy. Nicméně naši kluci byli blízko vyrovnání, když se řítil na bránu opět Ondra Vlček, ale jakoby se opakovala přes kopírák situace z 1. poločasu - Ondra branku nedal a z rychlého protiútoku soupeř zvýšil na 1:3.

Za tohoto stavu na hřišti i přes chladné počasí začaly úřadovat horké hlavy na obou stranách, takže rozhodčímu nezbylo nic jiného než poslat ty největší kohouty z hrací plochy vychladnout. 

Do konce zápasu měli jak naši borci, tak hosté několik šancí, skóre se už ovšem nezměnilo.

Zápas ukázal, že se kluci nemusí bát ani soupeře, který hraje vyšší soutěž, ale musí do mistrovských zápasů zapracovat na zakončení, které je asi největší současná bolest.

U některých borců je potřeba zapracovat na sebeovládání během zápasu. Ti, kterých se to týká, by si měli uvědomit, že na hřišti nebojují jen za sebe, ale především za T E A M ! ! ! !

 

Střelci branek: Sedláček P. - Hřebačka 2, Naňák

Sestava: Lebánek J. - Čekal P., Hruška M., Pelčák J., Řičánek V. - Lebánek V., Sedláček P., Francl T., Böhm M. - Zívalík J., Vlček O.     

Na střídání: Krejčíř M., Šmatlák J.,Chmelík P.

Rozhodčí: Lebánek M.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář