Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Bratřejov - TJ Sokol Mladcová 26. 5. 2013

TJ SOKOL BRATŘEJOV - TJ SOKOL MLADCOVÁ  26. 5. 2013

4 : 5   ( 2 : 2 )

V dalším mistrovském utkání se naši žáci představili na hřišti TJ Sokol Bratřejov. Byl další důležitý zápas v boji o záchranu v soutěži.

Než se naši borci stačili po vydatném obědě probudit z poobědové siesty prohrávali v 2. minutě už 2 : 0. První branka padla po nešťastné teči a druhá po přesné střele k tyči naší branky.

V 4. minutě jsme se vrátili do zápasu proměněnou penaltou Víti Lebánka 2 : 1.

V 6. minutě se do další šance dostali domácí hráči, ale jejich hlavičkový pokus po rohovém kopu skončil v rukou Honzy Lebánka.

V 10. minutě prošel mezi dvěma domácími obranci Tomáš Francl, jako nůž máslem, a podél domácího brankáře poslal míč do domácí branky -  2 : 2.

Ve 21. minutě byl na hranici velkého vápna faulován domácím brankářem Vít Lebánek a za komentář směrem k rozhodčímu obdržel žlutou kartu.

První půle se po zběsilém začátku pouze dohrávala bez šancí na obou stranách.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, již v 36. minutě se do šance dostal Vít Lebánek, ale střela skončila vedle domácí branky.

Ve 45. minutě se po pěkné akci dostal k míči Dominik Peréz a po jeho centru zamířil nechytatelně hlavou do branky domácích Vít Lebánek -  2 : 3.

Ve 46. minutě byl centrujícím hráčem Vít Lebánek a jeho příhru uklidil do domácí branky Tomáš Francl -  2 : 4.

V 52. minutě se k míči dostal aktivně hrající Petr Čekal a jeho střela skončila na tyčce domácí branky.

Co se nepovedlo v 52.minutě, to napravil Petr Čekal v 55.minutě -  2 : 5.

V 57. minutě se po kontaktu s domácím hráčem zranil náš brankář Honza Lebánek a v brance ho nečekaně nahradil Vít Lebánek.

Nový brankář se v bráně nestačil ani pořádně rozkoukat a už míč lovil, po krásném lobu, ze své brány -  3 : 5. Nepomohla ani kontrola sítě.....

Závěr zápasu byl opět infarktový, v 65. minutě neodhadl situaci náš stoper Petr Podhajský  a naložil domácímu hráči v šestnástce - penalta pro domácí!!

Domácí hráč nezaváhal a s přehledem penaltu proměnil -  4 : 5.

V závěru zápasu tlačili očima ubíhající minuty i hostující fanoušci a se závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího si mohli oddechnout.

Kluci zaslouží velkou pochvalu za to, jak se po zpackaném začátku k zápasu postavili a dokázali u souseda v tabulce vybojovat velmi důležité tři body.

Střelci branek: Lebánek V. 2x, Francl T. 2x, Čekal P.

Sestava: Lebánek J (c) - Chmelík P., Podhajský J., Holeňák D., Prchlík P. - Francl T., Hoza M., Perez D., Čekal P. - Šmatlák J., Lebánek V.

Na střídání: Kubeša P., Doležal V., Böhm M., Mikel J., Malina M.

Rozhodčí: Uhlár Ivo (Zlín)

Další výsledky 21. kola:

Újezd – Spytihněv 3:2 Mikulka, Zicha, Martínek  - Stanislav, Lipenský, Bylnice – Veselá 4:1 Nehlášeno, Bratřejov – Mladcová 4:5 Tomšů 3x, ViktoříkLebánek 2x, Franz 2x, Čekal, Pozlovice – Tečovice 1:3 Šustek – Trčala, Šenkeřík, Kristek, Kašava – Fryšták 2:1 Kocourek 2x – Staněk V., SK Vizovice – Napajedla 1:2 Dobeš – Šimoník 2x, Dohrávka 10. kola Veselá – Bylnice 4:0 Neméch 2x, Bartoš 2x, Dohrávka 19. kola Napajedla – Fryšták 1:3 Hronek – Staněk 2x, Holík