Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Mladcová - TJ Sokol Pozlovice 18.5. 2013

TJ SOKOL MLADCOVÁ - TJ SOKOL POZLOVICE 0:0

V sobotu odpoledne přivítali naši žáci na domácím hřišti žáky TJ Sokol Pozlovice, kteří jsou v tabulce na úplném konci.

Hned od začátku zápasu naši žáci, hosty zatlačili před vlastní branku a  snažili se dát co nejdříve branku.

V 5. minutě odkopával hostující obránce ze závaru před vlastní brankou a jen těsně minul vlastní branku.

V 11. minutě se do šance dostal Tomáš Francl, ale jeho střela skončila na tyči branky hostů.

V 15. minutě rozehrával Vít Lebánek trestný kop a odražený míč vrátil Petr Čekal jen do rukou hostujícího brankáře.

V 21. minutě se ke střele dostal opět Vít Lebánek, ale jeho střela skončila nad brankou hostů.

Tato střela byla poslední větší šancí prvního poločasu a závěr první půle se jen dohrával bez jakékoliv šance na obou stranách.

Úvod druhé půle začali naši borci opět aktivněji, bohužel bez brankového zakončení.

V 38. minutě se po rohovém kopu dostal k zakončení hlavou Petr Čekal, ale jeho hlavička skončila těsně vedle.

Ve 46. minutě se po rozhraném trestném kopu, který stačil brankář hostí vyrazit jen před sebe, dostal k míči Martin Böhm, ale celou šanci zmařilo jeho podklouznutí a odpískaná ruka.

V 51. minutě se do ojedinělé šance dostali hosté, ale navrátilec do domácí branky Honza Lebánek šanci zneškodnil.

V 54. minutě se jeden z hostujících hráčů už asi nemohl dívat na naši střeleckou nemohoucnost a po centru se rozhodl zakončit sám, bohužel jeho střela skončila vedle.

Bohužel to byla naše poslední šance a nechybělo mnoho a zbyly nám jen oči pro pláč.

V 58. minutě se do šance dostali hosté, a střela jednoho z jejich hráčů skončila na tyči brankové konstrukce domácí branky.

V 65. minutě odvracel Víťa Lebánek další šanci hostů na roh.

Zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů a věřme, že i tento bod, i když jsme pomyšleli na zisk všech tří bodů, nám pomůže k záchráně v okresním přeboru.

V příštím zápase naši borci zajíždí k důležitému zápasu v boji o záchranu do Bratřejova.

Sestava: Lebánek J. - Prchlík P., Lebánek V., Holeňák D., Blažek O. - Čekal P., Perez D.,  Hoza M., Böhm M. - Šmatlák J., Francl T.

Na střídání: Kubeša P., J. Mikel, Krejčíř M., Malina M., Doležal V.

Rozhodčí: Chytil Lukáš (Zlín)

Výsledky 20. kola:

Spytihněv – Napajedla 0:4 Mikšaník 2x, Vostašek, Hronek, Fryšták – SK Vizovice 0:2 Hába, Žůrek, Tečovice – Kašava 1:11 Mrlík – Drábek 6x, Červenka P. 2x, kocourek 2x, Maršálek, Mladcová – Pozlovice 0:0, Veselá – Bratřejov 5:3 Trávník 2x, Nemech, Večeřa V., Řihák – Tomšů 2x, Žák, Újezd – Bylnice 5:1 Mikulka 4x, Vaculín – Liška, Dohrávka 14. kola Veselá - Tečovice 6:2 Trávník 2x, Bukovjan 2x, Večeřa V., Gužík – Zemánek, Kristek